Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Підприємства Запорізької області спрямували до держбюджету понад 207 мільйонів гривень податку на прибуток

20.04.2017 -

За перший квартал 2017 року суб'єкти господарювання регіону сплатили 207,2 мільйона гривень податку на прибуток підприємств (без показників великих платників податків, які обслуговуються у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Як відзначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, рівень надходжень минулого року перевищено на 7,3 мільйона, індикативи на цей рік – на 5,7 мільйона.

У територіальному розрізі найбільші суми податку спрямували платники обласного центру, зокрема, Вознесенівського району – 33,5 мільйона, Шевченківського – понад 30 мільйонів, Дніпровського – 29 мільйонів, Заводського – 17,4 мільйона, Олександрівського – майже 16 мільйонів, Хортицького – 9,3 мільйона та Комунарського районів – більш ніж 8 мільйонів. Також значними є надходження від підприємств і установ Мелітопольського району – майже 17 мільйонів та Бердянського району – понад 15 мільйонів. Разом платники цих районів забезпечили майже 85 відсотків від загальної суми за квартал.

Нагадаємо, з початку року законодавством внесено зміни в оподаткуванні податком на прибуток, зокрема, удосконалено порядок зарахування сплачених авансових внесків при виплаті дивідендів в рахунок сплати податку на прибуток; виключено можливість зарахування сплаченого податку на майно в рахунок сплати податку на прибуток; передбачено коригування фінансового результату до оподаткування на суму витрат на ремонт, реконструкцію, модернізацію або інші поліпшення невиробничих основних засобів та нематеріальних активів; до кінця 2021 року запроваджено податкові канікули (застосування нульової ставки податку на прибуток підприємств), для підприємств, у яких річний дохід не перевищує трьох мільйонів гривень та розмір нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати (доходу) працівників є не меншим, ніж дві мінімальні заробітні плати, за умови відповідності певним критеріям та інші.