Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Фіскальна служба підтримує інноваційні проекти задля розвитку бізнесу

19.04.2017 -

На черговому засіданні обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва, що відбулося за участю представників Запорізької облдержадміністрації, Головного управління ДФС у Запорізькій області, організацій та установ, розглядалися можливості підтримки суб'єктів господарювання регіону.

Одним із таких є відкриття на базі Запорізької торгово-промислової палати Центру підтримки бізнесу. Створення цієї інституції проводиться в рамках ініціативи ЄБРР EU4Business та розглядається як дієвий крок у підвищенні конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу області, особливо, з огляду вступу України до зони вільної торгівлі з країнами Євросоюзу.

Також члени координаційної ради розглянули перспективу розбудови на території Запорізької області індустріальних парків.

Говорячи про ці ініціативи, представники Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" відзначили, що створення таких територій сформує сприятливі умови для розвитку підприємництва. Адже відповідно до законодавства індустріальні парки мають стимулюючі функції, передусім, податкові та митні преференції, розвинену інфраструктуру, логістику. Одним з найперших до інноваційних проектів заплановано залучити майданчики на території м. Запоріжжі та Бердянськ.

Учасники координаційної ради вирішили направити звернення до народних депутатів України та органів місцевого самоврядування щодо сприяння створенню і функціонуванню індустріальних парків, у тому числі прийняття відповідних змін до законодавства.

Фотоматеріали по темі