Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Запоріжжі митні платежі зросли до 1,7 мільярда

19.04.2017 -

За I квартал 2017 року Запорізькою митницею ДФС до державного бюджету забезпечено понад 1 мільярд 699 мільйонів гривень – це майже на 518 мільйонів або на 43,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Більшу частину складають митні платежі, що сплачуються при ввезенні та розмитненні товарів на митну територію України промисловими підприємствами для використання у виробничих процесах. Наразі цей показник складає 75,3%. Інші надходження з імпорту забезпечуються суб'єктами невиробничих галузей – майже 25%.

У розрізі товарних угрупувань близько половини загальної суми припадає на машини, устаткування та транспорт, паливно-енергетичні товари складають – 16%, метали та вироби з них – 13%, продовольчі товари та продукція сільського господарства – 12%, мінеральні продукти та товари хімічної промисловості – по 5%.

Нагадаємо, згідно із постановою Кабінету Міністрів України у 2017 році 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів спрямовуватимуться на заходи з розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури.