Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Неприбуткові організації мають привести статути у відповідність до законодавства

27.10.2016 -

27 жовтня пройшов семінар, на якому фахівці Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області та Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області роз’яснювали зміни у законодавстві України щодо оподаткування неприбуткових організацій.

Це питання є надзвичайно актуальним, адже до кінця року громадським, благодійним організаціям, спілкам, кооперативам, партіям та іншим, аби не втратити статус неприбутковості, необхідно впорядкувати статути та подати їх до органів фіскальної служби для фіксації в новому реєстрі, в іншому випадку вони стануть платниками податку на прибуток. Тому спеціалісти ДФС використовують максимальну кількість інформаційних майданчиків, щоб донести інформацію до керівництва організацій.

Присутні представники громадськості мали багато запитань щодо нового порядку реєстрації та перереєстрації організацій. Спеціаліст відділу комунікацій ГУ ДФС у Запорізькій області Тетяна Гаман висвітлила окремі аспекти змін до Податкового кодексу, зокрема статті 133 (п. 133.1, п. 133.4) та Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Вона наголосила, що ті організації, які включені до реєстру неприбуткових до набрання чинності Закону України №652, а саме – до 13 серпня 2015 року, повинні надати до фіскальної служби відповіді на запити органів ДФС та копії завірених ними статутних документів щодо відповідності вимогам Податкового кодексу України.

Фотоматеріали по темі