Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Завдяки операції «Урожай-2014» роботодавці підвищили заробітну платню 126 тис. працівникам

24.12.2014 -

За результатами проведення всеукраїнської операції «Урожай-2014» станом на 1 грудня поточного року підвищено розмір заробітної плати 126 тис. осіб. Сума легалізованого доходу скала 288 млн. грн. Крім того, завдяки проведенню співбесід з роботодавцями офіційно оформлено трудові відносини із 50 тис. осіб. Ці заходи принесли д бюджету додатково 155 млн. грн. ПДФО та ЄСВ.

Без уваги також не залишились взаємини між державою та орендарями земельних ділянок. Так, за період проведення операції було додатково укладено та зареєстровано 51 тис. договорів оренди земельних ділянок (паїв) загальною площею понад 195 тис. га. Також, за наслідками перегляду 6,3 тис. договорів додатково оформлено ще майже 66 тис. га земельних площ.

Такі перевірочні заходи принесли до держбюджету додатково понад 42 млн. грн. орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності та 3,7 млн. грн. фіксованого сільськогосподарського податку. У свою чергу, за рахунок додатково укладених договорів оренди земельних ділянок казна країни отримала 13,5 млн. грн. ПДФО та 27,2 млн. грн. інших платежів.

За вказаний період також виявлено понад 1,8 тис. суб`єктів господарювання, які не дотримувались або порушували податкове законодавство Це становить 82% від загальної кількості перевірених платників. Їм донараховано близько 330 млн. грн. платежів.

Зокрема, ПДВ – 252 млн. грн., ПДФО – майже 30 млн. грн., ЄСВ – 9 млн. грн. та 39 млн. грн. інших податків. Крім того, зменшено від’ємне значення ПДВ на суму 24 млн. грн. та встановлено фіктивність здійснення господарських операцій на суму 367 млн. грн.

Нагадаємо, що всеукраїнська операція „Урожай – 2014” проводилася Державною фіскальною службою з липня по грудень 2014 року. Метою її проведення є вжиття заходів щодо створення в агросекторі рівних, прозорих та комфортних умов для діяльності аграріїв, а також попередження порушень податкового законодавства, ухилення від сплати податків та легалізація заробітної плати працівників агросектору.