Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Роботодавці Пологівського, Більмацького та Розівського районів погасили понад мільйон гривень заборгованості з ЄСВ

22.08.2019 -

Днями у Пологівському управлінні фіскальної служби Запорізької області відбулася робоча нарада з питань погашення заборгованості з єдиного соціального внеску місцевими підприємствами та підприємцями. Участь у засіданні взяли начальниця Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй, начальник Пологівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Олександр Клименко та представники Пологівського відділу державної виконавчої служби.

Як повідомила Світлана Бруй, завдяки вжитим заходам податківців за сім місяців до бюджетів додатково спрямовано понад 1 мільйон гривень недоїмки з ЄСВ.

Станом на 1 серпня 2019 року на території Пологівського, Більмацького та Розівського районів 199 суб'єктів господарської діяльності заборгували перед Пенсійним та соцфондами 1 мільйон 483 тисячі гривень. Більшість з цієї суми припадає на 186 фізичних осіб-підприємців.

Очільниця управління акцентувала увагу на тому, що ЄСВ сплачується всіма платниками незалежно від того, чи провадиться ними діяльність чи ні. Водночас до боржників застосовуються передбачені чинним законодавством заходи стягнення – арешт рахунків, нерухомого та рухомого майна, заборона виїзду за кордон за рішенням суду та інші. Так, з початку року суб'єктам господарювання сформовано та направлено 393 вимоги про сплату боргу на загальну суму 7,4 мільйона.

Під час засідання учасники висловили пропозиції щодо подальшої роботи зі скорочення заборгованості.