Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Платники податків Вільнянського і Запорізького районів отримали 6150 адмінпослуг

13.08.2019 -

За сім місяців фахівці Центрів обслуговування платників Вільнянського управління фіскальної служби області надали 6150 адміністративних послуг.

Серед найбільш запитуваних сервісів є видача картки платника та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Держреєстру фізичних осіб платників податків – з цією метою до податківців звернулися 2,8 тисячі жителів Вільнянського і Запорізького районів.

Також з початку року відвідувачі ЦОПів отримали півтори тисячі довідок про суми і джерела виплачених доходів та утриманих податків, 300 витягів з реєстру платників єдиного податку. Крім того, податківці зареєстрували 500 книг обліку розрахункових операцій, 200 книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку та видали 100 ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

Нагадаємо, у Вільнянському управлінні ГУ ДФС у Запорізькій області працюють два Центри обслуговування платників податків.

Приміщення оснащені окремими місцями для платників податків з доступом до мережі Інтернет. Зокрема, відвідувачі ЦОПів мають можливість подати звітність в режимі онлайн, скористатися численними сервісами Електронного кабінету платника.

Центри розташовані в адміністративних будівлях Вільнянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області за адресами:

м. Вільнянськ, вул. Зої Космодем'янської, буд. 2;

м. Запоріжжя, вул. Богдана Ступки, буд. 8.