Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фахівці Пологівського Центру обслуговування платників надали понад 6300 адмінпослуг

12.08.2019 -

Упродовж січня-липня 2019 року Центр обслуговування платників Пологівського управління фіскальної служби області надав суб'єктам господарювання і громадянам 6323 адміністративні послуги.

Як повідомила в. о. начальника Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Дар'я Нестеренко, фахівці ЦОПу видали 1968 карток платника податків та внесли до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків із Держреєстру фізосіб-платників податків, надали 3469 відомостей про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Також за цей час 117 суб’єктів підприємницької діяльності виявили бажання стати платниками єдиного податку, 142 отримали витяги з реєстру платників єдиного податку, 166 "єдинників" зареєстрували книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат.

Крім того, за сім місяців зареєстровано 27 реєстраторів розрахункових операцій, 312 книг обліку розрахункових операцій та реєстрації розрахункових книжок. Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету видані 106 платникам.

Фахівці управління нагадують, Центр обслуговування надає повний спектр адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. Для відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.

ЦОП Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області знаходиться за адресою: м. Пологи, вул. І.Чеберка, 9.