Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Підприємства Пологівського, Більмацького та Розівського районів сплатили близько 1,8 мільйона гривень "екоподатку"

12.08.2019 -

Підприємства території обслуговування Пологівського управління за сім місяців 2019 року сплатили до бюджету 1 мільйон 790 тисяч гривень екологічного податку. Як повідомила виконуюча обов’язки керівника Пологівського управління Дар'я Нестеренко, порівняно з минулорічними показниками надходження зросли на 742,6 тисячі.

Із загальної суми до державної казни перераховано 976 тисяч, до місцевих бюджетів – 814 тисяч, що, відповідно, на 504,5 та 238,1 тисячі більше, ніж торік.

Усього в Пологівському управлінні зареєстровано 207 платників екологічного податку, найбільше їх у Пологівському районі – 103, у Більмацькому – 65, у Розівському районі – 39.

Нагадаємо, у разі якщо платник податку з початку року не планує здійснювати викиди, скиди забруднюючих речовин, розміщувати відходи тощо, він повинен повідомити про це контролюючий орган за місцем розташування джерел забруднення та скласти заяву довільної форми про відсутність у нього у звітному році об'єкта обчислення податку. В іншому разі платник податку зобов'язаний подавати податкову звітність відповідно до вимог Податкового кодексу.