Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Доходи бюджетів Пологівського, Більмацького та Розівського районів зросли на 36 мільйонів гривень

09.08.2019 -

До місцевих бюджетів Пологівського, Більмацького та Розівського районів за сім місяців надійшло понад 228 мільйонів гривень. Про це повідомила в. о. начальника Пологівського управління Дар'я Нестеренко, яка відзначила, що у порівнянні з минулорічним показником місцевий бюджет додатково отримав понад 36 мільйонів або 18 відсотків.

Основним джерелом надходжень скарбниць громад залишається податок на доходи з фізичних осіб, доля якого складає 65 відсотків. За січень-липень сплачено 149 мільйонів, що майже на 20 мільйонів гривень більше, ніж було сплачено за аналогічний період 2018 року.

Крім того, спостерігається суттєве збільшення надходжень земельного податку – суб'єкти господарювання та фізичні особи спрямували 41,5 мільйона, що на 15 мільйонів або на 60 відсотків більше, ніж торік.

Представники малого та середнього бізнесу направили до місцевих скарбниць 31,3 мільйона гривень єдиного податку, зокрема, платники третьої та четвертої групи – 19,7 мільйона, фізичні особи-підприємці – 11,6 мільйона.

Платники трьох районів перерахували майже 2,3 мільйона гривень податку на нерухоме майно, що на 760 тисяч перевищило минулорічну суму.

Фахівці Пологівського управління нагадують громадянам, що останній день сплати земельного податку та податку на нерухомість – 29 серпня.