Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Василівські податківці нагадують про необхідність сплати самостійно задекларованих податків

08.08.2019 -

31 липня 2019 року сплинув термін сплати податкових зобов'язань, зазначених у податкових деклараціях за 2018 рік. Але деякі громадяни не встигли своєчасно це зробити.

Станом на 1 серпня декларанти Василівського і Михайлівського районів мають заборгованість з податку на доходи фізосіб на суму 2 мільйони 858 тисяч гривень, з військового збору – 333 тисячі. Зокрема, василівські платники не сплатили 2,7 мільйона, михайлівські – 486 тисяч.

Тому фахівці Василівського управління фіскальної служби області звертаються до громадян перерахувати податкові зобов'язання, які вони самостійно вказали у річних деклараціях.

Податківці нагадують, що за несвоєчасно сплачені податки передбачена фінансова відповідальність. Так, при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, штрафна санкція складає 10% погашеної суми податкового боргу. Якщо недоїмка перевищує 30 календарних днів – штраф у розмірі 20%. Крім того, після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податків, на суму зобов'язання нараховується пеня.