Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Бердянці та приморці задекларували 138,4 мільйона гривень

14.05.2019 -

За період проведення кампанії "Декларування 2019" 3683 бердянських і приморських платників подали декларації за 2018 рік. Як повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова, громадяни задекларували 138,4 мільйона гривень отриманих доходів. З цієї суми до бюджетів буде сплачено 10,6 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 1,9 мільйона гривень військового збору.

Правом на податкову знижку скористались 203 громадянина. Після перерахунків сума податку до повернення з бюджету склала 415,5 тисячі гривень.

Крім цього, Оксана Федорова зазначила, що за підсумками деклараційної кампанії два громадянина повідомили про минулорічні доходи, які перевищили мільйон гривень. Загальна сума, задекларована "мільйонерами", перевищила 4 мільйони гривень, сума податку на доходи фізичних осіб до сплати – 201,1 тисячі гривень, військового збору – 60,3 тисячі гривень.

Незважаючи на завершення деклараційної кампанії громадяни можуть подати декларації з метою отримання податкової знижки до кінця 2019 року.