Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Платники Пологівського управління перерахували майже 1,2 мільйона гривень податку на нерухомість

14.05.2019 -

За січень-квітень 2019 року до місцевих бюджетів надійшло 1 мільйон 178 тисяч гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Із загальної суми 961 тисяча гривень або майже 82 відсотки сплатили суб'єкти господарювання-юридичні особи Пологівського, Більмацького та Розівського районів. Це на 370 тисяч гривень більше минулорічних даних. Фізичні особи перерахували до скарбниць громад 217 тисяч. Цей показник на 161,6 тисяч гривень перевищив надходження січня-квітня 2018 року.

Нагадаємо, платники податку-юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року та сплачують рівними частками щоквартально.

Що стосується фізичних осіб, до 1 липня 2019 року жителі Пологівського, Більмацького та Розівського районів отримають податкові повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно за 2018 рік. Податок перераховується упродовж 60 днів з моменту отримання повідомлення - рішення. Сума платежу залежить від ставок, прийнятих органами місцевого самоврядування, де знаходиться житлова або комерційна нерухомість, а також від розміру мінімальної заробітної плати на 1 січня року, за який проводиться нарахування податку.