Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Пологівщині розглянули стан погашення боргів з ЄСВ

07.05.2019 -

Днями відбулася спільна нарада за участю начальника Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлани Бруй, начальника Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду Олександра Клименка та представників Пологівського відділу державної виконавчої служби.

Під час зустрічі були розглянуті питання щодо стану погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску та підсумки роботи зі стягнення ЄСВ з боржників органами ДВС.

За словами Світлани Бруй, на сьогодні податковий борг платників податків Пологівського району складає 1 мільйон 71,6 тисячі гривень та з єдиного соцвнеску – 1 мільйон 451,8 тисячі. Упродовж січня-квітня забезпечено надходження в рахунок погашення заборгованості з ЄСВ в сумі більше 681 тисячі, у тому числі 89 тисяч – за результатами роботи підрозділу виконавчої служби.

Учасники засідання відзначили, що співпраця фіскальної служби, державної виконавчої служби та Пенсійного фонду району спрямована на зменшення боргів з ЄСВ та доведення до платників необхідності дотримання норм податкового законодавства і сплати зобов’язань до бюджетів.

Крім того, керівник Пологівського управління фіскальної служби області повідомила присутнім про нові рахунки для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які вступили в дію з 2 травня 2019 року.

Реквізити нових рахунків розміщено на сайті Головного управління ДФС у Запорізькій області в розділі "Бюджетні рахунки", а також у приміщенні Центру обслуговування платників Пологівської ДПІ.