Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Бердянщина: у I кварталі до бюджету надійшло 32 мільйони податку на прибуток

19.04.2019 -

За перші три місяці 2019 року підприємства Бердянського та Приморського районів області забезпечили надходження до бюджету 32 млн грн податку на прибуток. При цьому, як зазначила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова, до державної скарбниці надійшло 27,6 млн грн, місцеві бюджети поповнено на 4,4 млн грн податку на прибуток.

Лише за березень до казни надійшло 23,9 мільйона, це на 5,1 мільйона перевищує дані минулого року.

Понад 31 мільйон, або 97,4 відсотка від загальної суми, сплаченої з початку року, забезпечили суб’єкти господарювання м. Бердянськ. Платники Бердянського району перерахували майже 0,5 мільйона, м. Приморськ та Приморського району – 0,4 мільйона гривень.

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області інформує, що відповідно до п. 49.18.2 ст. 49 Податкового кодексу України, податкова декларація з податку на прибуток підприємств подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу. Нагадуємо, що квартальний податковий (звітний) період для податку на прибуток встановлено для підприємств, які за попередній рік мали доходи від будь-якої діяльності, що перевищують 20 мільйонів гривень.