Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад дві тисячі платників Бердянського та Приморського району задекларували майже 72 мільйони минулорічних доходів

11.04.2019 -

За три місяці деклараційної кампанії 2037 мешканців Бердянщини та Приморського району вже прозвітували про отримані у 2018 році доходи. Загалом вони задекларували 71.8 млн гривень. Про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

Посадовець зауважила, що із загальної кількості декларантів, правом на податкову знижку скористався 171 громадянин. За результатами розрахунків їм повернуть понад 300 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.  

Кількість громадян, які зобов’язані були подати декларацію, і упродовж січня-березня задекларували доходи за 2018 рік, становить 1866. Наразі серед цієї категорії декларантів 972 громадянина прозвітували про інші доходи (переважно доходи від продажу сільськогосподарської продукції), 257 – про доходи у вигляді спадщини, 129 – про доходи від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, 437 – про доходи від здавання в найм нерухомого майна.

Усі ті, хто мав подати декларацію обов’язково, задекларували близько 56 мільйонів гривень доходів, отриманих упродовж 2018 року. За даними проведених розрахунків, до бюджету вони сплатять 5,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та майже 2 млн грн військового збору.

Підсумовуючи результати першої половини цьогорічної деклараційної кампанії, очільник Бердянського управління фіскальної служби нагадує мешканцям регіону, що декларування триватиме до 2 травня 2019 року. Утім не варто відкладати подання декларації на останні дні.