Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фіскальна служба надала пологівським платникам 1777 адмінпослуг

14.03.2019 -

Упродовж січня-лютого поточного року в Центрі обслуговування платників Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області громадянам та представникам бізнесу надано 1777 адміністративних послуг. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Найбільшою популярністю серед відвідувачів користувалася послуга з видачі відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків – платники отримали 926 довідок. Також видано 650 карток платника податків та внесені до паспорта громадян України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Крім того, зареєстровано 32 платники єдиного податку, видано 46 витягів з реєстру платників єдиного податку, 21 довідку про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби, зареєстровано 35 книг обліку доходів та витрат платника єдиного податку, 36 книг обліку розрахункових операцій, 8 реєстраторів розрахункових операцій та 20 розрахункових книжок.

Керівник управління також нагадала, що з 1 січня до 2 травня 2019 року триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році. Для зручності платників на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби є можливість заповнити декларацію у режимі on-line, скориставшись сервісом "Електронний кабінет платника".

Для отримання консультацій щодо декларування та інших питань платники податків можуть звернутися до Центру обслуговування платників за адресою: м. Пологи, вул. І.Чеберка, 9. ЦОП працює з понеділка по четвер – з 9:00 до 18:00, по п'ятницях – 9:00 до 16:45, перерва – з 13:00 до 13:45. Телефон для довідок: (06165) 2-29-49.