Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Власники нерухомості Пологівського, Більмацького та Розівського районів сплатили понад два мільйони

31.01.2019 -

Власники об'єктів нерухомого майна Пологівського, Більмацького та Розівського районів минулого року перерахували до місцевих бюджетів 2,4 мільйона гривень, що на 640 тисяч гривень більше в порівнянні з 2017 роком. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Лідерами у сплаті податку є юридичні особи, які сплатили 1,4 мільйона. Від фізичних осіб та громадян надійшов 1 мільйон.

Нагадаємо, що юридичні особи самостійно обчислюють суму податку на нерухоме майно станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого подають до фіскальних органів за місцезнаходженням об'єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Про суму нарахованого податку на нерухоме майно громадян повідомляють фіскальні органи, вручивши податкові повідомлення-рішення до 1 липня звітного року. Власники нерухомості мають право звернутися до фіскальної служби за місцем реєстрації та провести звірку даних. Однак зробити це необхідно протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення, адже по завершенню цього терміну до моменту сплати податку буде нарахована пеня.