Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Представники фіскальної служби області та Остриківської ОТГ обговорили перспективи наповнення бюджету громади

07.12.2018 -

Аналіз бюджетних надходжень у територіальній громаді, вирішення нагальних проблем та недопущення втрат доходів скарбниці – основні питання робочої зустрічі, яка відбулася днями за участю начальника Токмацького управління ГУ ДФС у Запорізькій області Любові Чумакової, фахівців служби та голови Остриківської об'єднаної територіальної громади Наталії Івашиної.

Учасники заходу обговорили наявний податковий боргу із земельного податку з фізичних осіб та перспективи його зменшення.

Представники фіскальної служби та ОТГ проаналізували стан сплати самостійно задекларованих сум податку на доходи фізичних осіб. Для забезпечення повноти декларування цьогорічних доходів мешканцями громади, було вирішено спланувати спільні дії в організації кампанії "Декларування" та залучити членів ОТГ до подання звітів. Крім того, громадянам, які надають послуги юридичним та фізичним особам з обробітку угідь на власній сільгосптехніці або збирання врожаю, буде запропоновано зареєструвати підприємницьку діяльність та взяти добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Під час наради окрему увагу присвятили проблемним питанням ОТГ, зокрема, використанню деякими суб'єктами господарювання неоформлених земельних ділянок або не за цільовим призначенням, що призводить до втрат місцевого бюджету. Як підкреслила Любов Чумакова, необхідно посилити спільну роботу органів влади та органів ДФС у виявленні подібних порушень та сприяти прискоренню оформлення правовстановлюючих документів на землю.

Також під час зустрічі було обговорено основні зміни у податковому законодавстві, які наберуть чинності у 2019 році, та їхній вплив на наповнення бюджету громади.