Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Представники фіскальної служби беруть участь у вирішенні нагальних проблем об'єднаних громад

06.12.2018 -

Проведення спільних заходів щодо забезпечення надходжень коштів до місцевих бюджетів об'єднаних територіальних громад – один з напрямів взаємодії фіскальної служби з представниками влади на місцях.

Так, днями відбулася робоча зустріч начальника Василівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Наталії Солов'янової та фахівців управління з представниками Підгірненської ОТГ.

Учасники заходу обговорили шляхи вирішення нагальних проблем наповнення дохідної частини бюджету громади, зокрема, проведення роботи щодо погашення податкового боргу по земельному податку з фізичних осіб, податку на доходи фізичних осіб за результатами річного декларування та військового збору.

Було наголошено, що з метою залучення до декларування доходів, отриманих у 2018 році власниками земельних ділянок (паїв), з початку 2019 року буде організовано інформування населення про необхідність подання декларацій.

Крім того, для недопущення втрат місцевого бюджету повинна бути проведена інвентаризація діючих договорів оренди землі на території ОТГ та за її межами.