Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Зростання податкових надходжень та протидія порушенням на ринку праці – основні пріоритети діяльності фіскальної служби Запорізької області

06.11.2018 -

Представники районної влади Токматчини об'єднали зусилля у боротьбі з тіньовою економікою. Саме цьому питанню була присвячена зустріч, яка відбулася у Токмацькій районній державній адміністрації за участю голови Токмацької райдержадміністрації Віктора Дудукалова, начальника Токмацького управління ГУ ДФС у Запорізькій області Любові Чумакової та представників органів районної влади.

Під час обговорення було визначено проблематику виплат роботодавцями низьких заробітних плат та заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення. Як наголосили учасники наради, для протидії порушенням на ринку праці та наповнення дохідної частини бюджету буде продовжено проведення робочих зустрічей та особистих співбесід з керівниками підприємств та приватними підприємцями, які виплачують зарплати, рівень яких не відповідає законодавчо встановленому.

Також на зустрічі було визначено шляхи погашення податкового боргу по платі за землю з фізичних осіб та податку на доходи фізосіб. Крім того, за результатами спільної роботи фіскальної служби, керівництва об'єднаних територіальних громад та сільських рад планується залучити до оподаткування громадян, які самостійно обробляють земельні ділянки (паї) та отримують з них доходи.