Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про останні зміни податкового законодавства дізналися бердянські платники на семінарі

01.11.2018

Керівники та фахівці Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області провели семінар для керівників та бухгалтерів підприємств та фізичних осіб-підприємців, присвячений останнім змінам у податковому законодавстві.

Відкриваючи захід, начальник Бердянського управління Оксана Федорова проінформувала про зміни в організаційній структурі фіскальної служби Запорізької області, що відбулися у зв’язку з реформуванням служби. Зокрема, про функціональні повноваження Бердянського управління, утвореного на правах відокремленого підрозділу Головного управління ДФС у Запорізькій області.

Під час семінару фахівці фіскальної служби ознайомили платників з останніми змінами, які відбулися у податковому законодавстві щодо сплати податку на доходи фізичних осіб з доходів у вигляді орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарського призначення, в адмініструванні ПДВ, єдиного соціального внеску, зокрема, щодо перерахування ЄСВ членами фермерського господарства, а також про новий порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок, що передбачають спрощення процедури реєстрації РРО та ведення книг обліку за спрощеним порядком. Також присутніх проінформовано про впровадження пілотного проекту щодо застосування інноваційної електронної системи e-Receipt (електронний чек).

Окрему увагу приділили питанням надання адміністративних послуг, які суб'єкти підприємництва можуть отримати у Центрі обслуговування платників, можливостям Електронного кабінету платника та нюансам електронного звітування і закликали присутніх активно використовувати електронні сервіси фіскальної служби.

Серед питань, які жваво обговорювалися під час семінару, – порушення у сфері земельного законодавства та заходи щодо погашення податкового боргу, порядок видачі Довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів.

Також податківці нагадали присутнім про дотримання роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці, закликали бухгалтерів чітко дотримуватись Порядку заповнення документів на переказ коштів у разі сплати податків, зборів та єдиного внеску, а також перевіряти інформацію про розрахункові рахунки для зарахування платежів.

На завершення семінару учасники отримали відповіді на свої запитання та практичні рекомендації від фахівців служби.