Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Від бердянських та приморських роботодавців надійшло майже 380 мільйонів гривень єдиного внеску

03.10.2018 -

За дев’ять місяців 2018 року страхувальники Бердянського та Приморського районів і міста Бердянськ сплатили майже 380 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Як повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова, зокрема за вересень поточного року надійшло 44,2 мільйона гривень. Вересневі надходження єдиного внеску зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого року майже на 8 мільйонів гривень, або на 21,7 %.

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що фізичні особи – підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та члени фермерських господарств зобов’язані сплачувати єдиний внесок за себе, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абзац третій частини 8. ст. 9 Закону України від 8.07.10 №2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).

До платників, які не виконали обов’язки щодо нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску, застосовуються заходи впливу та стягнення, які визначені законодавством. Стягнення боргів з ЄСВ покладено на органи державної виконавчої служби, які мають право накладати арешт як на кошти боржників у банківських установах, так і на рухоме та нерухоме майно з забороною на його відчуження.

Оксана Федорова наголосила, що тільки сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків щодо своєчасної сплати ЄСВ та розуміння необхідності термінового погашення заборгованості дозволить вирішити проблему створення нових боргів та захистити права найманих працівників та фізичних осіб-підприємців. Адже від зарахування періоду роботи до страхового стажу залежить не тільки розмір майбутньої пенсії, а й загалом право на її отримання.