Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Оксана Федорова: "За три квартали 2018 року казна Бердянщини отримала понад 470 мільйонів гривень податків"

03.10.2018 -

За три квартали 2018 року платники Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області забезпечили 470,4 мільйона податкових платежів до місцевих бюджетів, що на 77,5 мільйона гривень або на 19,7 % більше відповідного періоду 2017 року. Про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

За її словами, з найбільшою питомою вагою у загальній сумі надходжень до місцевих бюджетів, традиційно, увійшли податок на доходи фізичних осіб, плата за землю та єдиний податок.

У січні-вересні 2018 року до бюджетів міста Бердянськ, Бердянського та Приморського районів спрямовано 293 мільйона гривень податку на доходи з фізичних осіб, що майже на 50 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Слід зазначити, що Бердянським управлінням ГУ ДФС у Запорізькій області налагоджено ефективну взаємодію з органами місцевого самоврядування щодо забезпечення надходжень плати за землю до місцевих бюджетів. У результаті цієї роботи за дев’ять місяців поточного року до місцевих скарбниць забезпечено 78,6 мільйона гривень земельного податку та орендної плати за землю, що на 9,4 мільйона гривень перевищує надходження відповідного періоду 2017 року.

За словами керівника Бердянського управління, за такий же період місцеві бюджети Бердянщини отримали 76,6 мільйона гривень єдиного податку, що на 9,3 мільйона гривень більше, ніж у січні-вересні 2017 року.

З метою забезпечення надходжень до місцевих бюджетів та відпрацювання резервів, Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області продовжує роботу щодо детінізації економіки, легалізації ринку праці, підвищення рівня оплати праці, застосування ефективних методів адміністрування податкових платежів та вдосконалення сервісного обслуговування платників податків, - запевнила Оксана Федорова.