Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Бердянські і приморські платники спрямували до бюджету 345 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб

21.09.2018 -

У Бердянську та Приморську в січні-серпні поточного року до бюджетів усіх рівнів сплачено 345,4 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 22,6 відсотків більше проти аналогічного періоду минулого року.

Як зазначила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова, 75 відсотків ПДФО зараховується до місцевих бюджетів, тож казна міста Бердянськ отримала 179 мільйонів, Бердянського району – 39 мільйонів, міста Приморськ та Приморського району – 39,2 мільйона.

Керівник Бердянського управління наголосила, що податок на доходи є основним джерелом наповнення місцевого бюджету, тому громади мають бути зацікавлені в тому, щоб наймані працівники мали офіційне працевлаштування, а громадяни, які отримують доходи не від роботодавців, обов'язково їх декларували.

Крім того, зростання бюджетних надходжень ПДФО безпосередньо залежить від збільшення розміру заробітної плати. Тому працівники Бердянського управління систематично проводять роз'яснювальну роботу з працедавцями щодо підвищення рівня зарплат, ліквідації схем виплат доходів у "конвертах", адже легальні робочі місці – це гарантовані державою виплати у разі втрати працездатності та страховий стаж, який дає право на належне пенсійне забезпечення.