Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Власники та орендарі земель Бердянщини та Приморська поповнили місцеві бюджети 58 мільйонами гривень

09.08.2018 -

З початку року місцеві бюджети міста Бердянськ, Бердянського та Приморського районів отримали 58 мільйонів гривень плати за землю. Про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова. Вона зазначила, що переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 47,9 мільйона гривень земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи сплатили понад 10 мільйонів.

Цього року у формуванні місцевих бюджетів за показником найбільших надходжень плата за землю посідає друге місце – питома вага у надходженнях складає 16,8 відсотка.

За територіальною приналежністю найбільші суми податку сплачено за землі у м. Бердянськ – понад 43,2 мільйона, землекористувачі Бердянського району поповнили бюджет на 7,2 мільйона, Приморського району – на 7,6 мільйона.

Нагадаємо, що нарахування сум податку за землю фізичним особам було проведено контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки до 1 липня 2018 року. Податок сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.