Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У першому півріччі до місцевих скарбниць Бердянщини надійшло майже 273 мільйони гривень

11.07.2018 -

Бердянські платники податків у першому півріччі 2018 року забезпечили до місцевих бюджетів майже 273 мільйони гривень, що на 39,4 мільйона гривень більше надходжень відповідного періоду 2017 року.

За словами начальника Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксани Федорової, майже 95 відсотків доходів скарбниць сформовано трьома основними джерелами, а саме: податком на доходи фізичних осіб, єдиним податком та платою за землю. Зокрема, сплачено 175 мільйонів гривень ПДФО, що на 29 мільйонів більше, ніж за відповідний період 2017 року. Юридичні та фізичні особи, які використовують спрощену систему оподаткування, поповнили бюджет на 46 мільйонів гривень єдиного податку, що на понад 6 мільйонів гривень більше, ніж торік. Плати за землю забезпечено 38,4 мільйона.

Також до місцевих бюджетів забезпечено 7,7 мільйона гривень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, 6,8 мільйона гривень податку на прибуток, 4,6 мільйона гривень податку на нерухоме майно, 3,4 мільйона гривень плати за ліцензії.