Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Власники нерухомості Бердянщини та Приморського району поповнили місцеві бюджети на 4 мільйони гривень

27.06.2018 -

За січень-травень 2018 року власники нерухомості м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів перерахували до місцевих бюджетів понад 4 мільйони гривень, що на 78,6 відсотка або на 1,9 мільйона більше надходжень аналогічного періоду 2017 року.

– Лідерами зі сплати податку на нерухомість є власники майна-юридичні особи, вони перерахували 3,8 мільйона, що на 73 відсотки або на 1,6 мільйона більше, ніж за аналогічний період минулого року. Фізичні особи сплатили 200 тисяч, – повідомила начальник Бердянського управління Оксана Федорова.

Нагадуємо, що платники-юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до фіскальних органів за місцезнаходженням об'єкта оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Про суму нарахованого податку на нерухоме майно громадян-фізичних осіб повідомляють фахівці фіскальної служби за місцем податкової адреси таких фізичних осіб. Громадяни мають право звернутися до органу ДФС за місцем реєстрації та провести звірку даних. Однак, зробити це необхідно протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення, адже по завершенню цього терміну до моменту сплати податку буде нарахована пеня.