Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Місцеві бюджети Бердянщини та Приморська отримали понад 89 тисяч гривень туристичного збору

27.06.2018 -

До місцевих бюджетів м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів з початку року надійшло понад 89 тисяч гривень туристичного збору. За словами начальника Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксани Федорової, це на 42,4 тисячі або на 90 відсотків більше, ніж у січні-травні 2017 року.

Так, відпочивальники морського узбережжя Приморського району сплатили майже 2,8 тисячі гривень. А прихильники відпочинку у закладах Бердянського курорту залишили місцевим бюджетам майже 86,4 тисячі.

Нагадаємо, що туристичний збір – це місцевий податок, кошти якого поповнюють місцеву скарбницю. Його ставка встановлюється у розмірі від 0,5 до 1% до вартості усього періоду проживання.

Платниками такого збору є: адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків та інших закладів готельного типу, а також санаторно-курортні заклади, квартирно-посередницькі організації, юридичні особи або фізичні особи-підприємці, які уповноважуються місцевими радами справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою.

Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації, сплачується щоквартально, у визначений термін за місцезнаходженням об'єкта.