Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Бердянські та приморські платники поповнили місцеві бюджети на 36,3 мільйона гривень майновими податками

22.06.2018 -

З початку року місцеві бюджети м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів отримали 4,2 мільйона гривень податку на нерухоме майно, майже 260 тисяч гривень транспортного податку та 31,8 мільйона гривень плати за землю.

Як зазначила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у області Оксана Федорова, майнові податки забезпечують фінансову самостійність місцевого самоврядування, кошти від них йдуть винятково на потреби міст, селищ та сіл. На Бердянщині зберігається стале зростання цих надходжень.

Керівник управління підкреслила, що фахівці служби підготували та надіслали платникам повідомлення про нараховані суми майнових податків. У цих документах вказано реквізити, на які треба перераховувати кошти.

У зв'язку зі зміною з 2 липня 2018 року бюджетних рахунків, аби уникнути помилок при зарахуванні та виникнення податкових боргів, Бердянське управління звертається до громадян з проханням сплатити земельний податок та податок на нерухоме майно до 27 червня. У разі перерахування вказаних у податкових повідомленнях сум пізніше, необхідно обов'язково використовувати нові реквізити.

Нагадаємо, що повний перелік бюджетних рахунків розміщено на субсайті Головного управління ДФС у Запорізькій області за посиланням: http://zp.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.