Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Бердянські "пізнайчата" змагалися у знаннях з економіки та податків

12.06.2018 -

У бердянському дитячому садочку "Пізнайко" відбулася інтелектуальна гра у формі брейн-рингу "Економіка для малят".

Змагання проводилося між трьома командами за участю дошкільнят середньої групи: "Бізнесмени", "Економісти", "Підприємці". За маленьких знавців уболівали їхні батьки, вихованці дитсадка, а також гості заходу – начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова і завідувач сектора організації роботи Бердянської ОДПІ Інна Іорданова-Давідянц.

Програма була різноманітною – це і інтелектуальна гра "Питання-відповідь" на знання економічних понять, і конкурс для капітанів команд, яким було запропоновано прорекламувати товар, і вікторина для вболівальників, і практичне завдання для команд, в якому необхідно було зібрати усі необхідні речі ділової людини, і навіть музична пауза у вигляді танцю "З віночками".

Гра видалася веселою і цікавою, юні інтелектуали проявили усі свої економічні знання. Завдяки працьовитості, кмітливості та грамотності команди заробили "чималі" гроші, бо за кожну правильну відповідь або виконане завдання отримували іграшкові монети. По одній монетці з доходу діти поклали до "бюджету" у вигляді намальованого гаманця, адже вихованці "Пізнайко" знають, що кожен громадянин мусить віддавати частину заробітку своїй державі. Малеча знається і на тому, що сплачені податки йдуть на освіту, лікарні, армію та виплати пенсій.

Як відомо, головне в будь-яких змаганнях – не перемога, а участь. Тому й у цій грі всім учасникам та вболівальникам Оксана Федорова вручила призи і подарунки.

- Кожного разу викликає захоплення особлива творча наснага та уміння педагогічного колективу в пошуках нових тем і форм для економічного виховання своїх підопічних малюків. До того ж, такі заходи сприяють формуванню податкової та правової культури саме з дитинства, - підкреслила Оксана Федорова.

Фотоматеріали по темі