Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Бердянці цікавляться податковим законодавством та інформують про ухилення від сплати податків

10.05.2018 -

У січні-квітні 2018 року до Бердянської ОДПІ надійшло вісім письмових звернень від громадян, у яких вони цікавилися питаннями застосування норм податкового законодавства, сплати податків, проведення контрольно-перевірочних заходів та інформували про ухилення від оподаткування. Усі листи розглянуті своєчасно та об'єктивно.

На особистий прийом до керівництва інспекції з початку року звернулось сім громадян з питань отримання іноземцем ідентифікаційного коду, сплати земельного податку, єдиного соціального внеску та інших платежів.

Крім того, до Бердянської ОДПІ електронною поштою надійшов запит від фізичної особи з проханням надати інформацію щодо порядку отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Упродовж п'яти робочих днів запитувачу було надано відповідь.

Нагадуємо, що запит на інформацію або звернення можуть бути направлені до Бердянської ОДПІ особисто або поштою за адресою: 71118, м. Бердянськ, пр. Праці, буд. 20.

Також документи можна надсилати на електронні скриньки інспекції: zp.822.pubinfo@sfs.gov.ua, zp.822.zvernennya@sfs.gov.ua