Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Фахівці Бердянської ОДПІ своєчасно розглядають звернення та запити на публічну інформацію

15.04.2018 -

У січні-березні 2018 року до Бердянської ОДПІ надійшло чотири письмових звернення від громадян, у яких вони цікавилися питаннями щодо застосування норм податкового законодавства, інформували про ухилення від сплати податків та проведення контрольно-перевірочних заходів. Усі листи розглянуті своєчасно, уважно та об'єктивно.

На особистий прийом до керівництва інспекції з початку року звернулось троє громадян з питань сплати земельного податку та єдиного соціального внеску.

Крім того, до Бердянської ОДПІ електронною поштою надійшов запит від фізичної особи з проханням надати інформацію щодо порядку отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Упродовж п'яти робочих днів запитувачу було надано відповідь.

Фахівці служби нагадують, що запит на інформацію або звернення можуть бути направлені до Бердянської ОДПІ особисто або поштою за адресою: 71118, м. Бердянськ, пр. Праці, буд. 20. Також документи можна надсилати на електронні скриньки інспекції: zp.822.pubinfo@sfs.gov.ua, zp.822.zvernennya@sfs.gov.ua.