Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Майже два мільйони гривень сплатили власники нерухомості у Бердянському та Приморському районах

13.04.2018 -

Упродовж січня-березня 2018 року платники Бердянської ОДПІ перерахували до місцевих бюджетів майже 2 мільйони гривень податку на нерухоме майно. Як повідомила заступник начальника Бердянського управління Головного управління ДФС у Запорізькій області Олена Пономаренко, надходження на 1,2 мільйона перевищують рівень минулого року.

Із загальної суми 1,7 мільйона – внесок власників нерухомості Бердянська та Бердянського району, 168 тисяч – Приморського району.

Олена Пономаренко повідомила, що суб'єкти декларування – юридичні особи самостійно визначають суму податку на нерухоме майно та перераховують її до бюджету. Щодо фізичних осіб, то податкове зобов’язання їм визначають органи фіскальної служби, та до 1 липня надсилають повідомлення про сплату податку.

– Громадяни можуть провести звірку з органами ДФС стосовно об'єктів нерухомості та їх площ для правильного нарахування суми податку. Для цього їм потрібно завітати до Центру обслуговування платників та перевірити наявну в інформацію, – зазначила Олена Пономаренко.

Сплачувати податок на нерухоме майно зобов'язані фізичні особи, які мають у власності квартири, житлова площа яких перевищує 60 кв. метрів і будинки площею більше 120 кв. метрів. У випадку наявності об'єктів нерухомого майна різних типів, податок нараховується за площу, що перевищує 180 кв. метрів.

Разом із тим, громадяни, які володіють квартирою загальною площею понад 300 кв. метрів або будинком більше за 500 кв. метрів, додатково сплачують 25 тисяч гривень за кожен об'єкт.