Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Надходження до бюджетів громад Приморська зросли на 2,2 мільйона

12.04.2018 -

У першому кварталі 2018 року до місцевих бюджетів Приморська надійшло майже 19 мільйонів гривень податків і зборів. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року надходження зросли на 2,2 мільйона. Про це повідомила заступник начальника – начальник Приморського відділення Бердянської ОДПІ Олена Круц під час семінар-наради з головами сільських рад та об'єднаних територіальних громад Приморського району.

Вона зазначила, що налагоджена ефективна взаємодія фіскальної служби з органами державної влади та місцевого самоврядування району дозволяє вирішувати важливі питання економічного зростання територіальних громад та пошуку резервів додаткових надходження до місцевих бюджетів.

Одним із них є спільна робота з детінізації ринку праці та у сфері земельних відносин. Зокрема, вживаються заходи щодо приведення у відповідність до вимог чинного законодавства землевпорядних документів та на право користування землею, встановлення відповідно до норм Податкового кодексу України ставок з місцевих податків і зборів та інші.

Під час семінар-наради Олена Круц поінформувала учасників про зміни у податковому законодавстві, а також було обговорено питання щодо декларування доходів, отриманих громадянами у 2017 році.