Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Платники звертаються до фіскальної служби Бердянщини з метою інформування про ухилення від оподаткування та за роз'ясненнями законодавства

12.03.2018 -

З початку року до Бердянської ОДПІ надійшло чотири письмових звернення громадян, у яких вони цікавилися питаннями щодо застосування норм податкового законодавства, а також інформували про ухилення від сплати податків та стосовно проведення контрольно-перевірочних заходів.

За результатами їх розгляду відповіді були надані в установлені законодавством терміни.

На особистий прийом до керівництва Бердянської ОДПІ звернулося троє громадян з питань сплати земельного податку та єдиного соціального внеску.

Крім того, спеціалісти Бердянської ОДПІ забезпечують розгляд документів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, які надходять поштою, електронною поштою, факсом чи телефоном.

Фахівці інспекції нагадують, що запит на інформацію або звернення можна подавати до Бердянської ОДПІ особисто, надсилати поштою за адресою: 71118, м. Бердянськ, пр. Праці, 20, або відправляти на електронні скриньки Бердянської ОДПІ: zp.822.pubinfo@sfs.gov.ua, zp.822.zvernennya@sfs.gov.ua.