Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фіскальна служба надала платникам Бердянського та Приморського районів понад 3 тисячі адмінпослуг

12.03.2018 -

Протягом січня-лютого 2018 року до Центрів обслуговування платників Бердянської ОДПІ та Приморського відділення звернулось 13 тисяч відвідувачів. За цей період жителям Бердянська, Бердянського та Приморського районів надано 3,2 тисячі адміністративних послуг.

Як повідомила виконуюча обов'язки начальника Бердянської ОДПІ Анастасія Сергієнко, найбільш популярною є послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 1,5 тисячі платників. Також зареєстровано 437 книг обліку розрахункових операцій та 86 розрахункових книжок. Видано 831 довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків та 78 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету. Витяги з Реєстру платників єдиного податку отримали 47 підприємців, 57 суб'єктів господарювання були зареєстровані платниками єдиного податку. Крім цього, зареєстровано 61 книгу обліку доходів та обліку доходів і витрат платникам єдиного податку та 37 реєстраторів розрахункових операцій.

Зазначимо, що в Центрах обслуговування платників Бердянської ОДПІ надається широкий спектр безоплатних послуг для відвідувачів. Серед них: приймання податкової звітності, отримання послуги з внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника, отримання усних консультацій відповідно до Податкового кодексу України, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску тощо.

На інформаційних стендах розміщено максимально необхідну інформацію, що дозволяє якісно обслуговувати платників податків та значно скоротити час на надання послуг.

Для платників, які подають звітність в електронному вигляді вперше, у залі очікування встановлено комп'ютери, які підключені до мережі Інтернет, а також надаються консультації та практична допомога під час відправки електронних звітів.

Центр обслуговування платників Бердянської ОДПІ знаходиться за адресою: м. Бердянськ, проспект Праці, 20. Телефон консультанта – модератора: (06153) 3-84-06. Центр обслуговування платників Приморського відділення Бердянської ОДПІ розташовано за адресою: м. Приморськ, вул. Соборна, 63. Телефон консультанта-модератора: (06137) 7-35-14.