Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Для обізнаності у податкових змінах представники фіскальної служби провели черговий семінар для бердянських платників

14.02.2018 -


У Бердянській ОДПІ відбувся семінар для керівників та бухгалтерів підприємств та фізичних осіб-підприємців, присвячений новаціям у податковому законодавстві. Відкрила захід начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

Платникам були роз'яснені питання стосовно орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, сплати земельного податку, рентної плати та місцевих податків тощо.

Під час спілкування проінформовано про новації законодавства в частині справляння податку на прибуток, податку на додану вартість. Також платники отримали актуальну інформацію про особливості оподаткування ПДФО та військовим збором у 2018 році окремих доходів та адміністрування єдиного податку і єдиного соціального внеску.

Керівник Бердянського управління повідомила, що з 1 січня збільшився рівень мінімальної заробітної плати та наголосила на підвищенні фінансової відповідальності роботодавців за використання нелегальної праці.

Окремим питанням, на якому акцентувала увагу присутніх Оксана Федорова, стало питання початку кампанії декларування доходів громадян, під час якої окремі категорії фізичних осіб зобов'язані подати річну податкову декларацію або мають право для отримання податкової знижки.

Вона зазначила, що кампанія декларування триває до 2 травня 2018 року. Декларації про майновий стан і доходи громадяни повинні подавати до податкових інспекцій за місцем своєї податкової адреси.

У ході семінару учасники отримали вичерпні відповіді на запитання щодо порядку нарахування та сплати податків і зборів.