Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Бердянському міськвиконкомі обговорили питання кампанії декларування доходів громадян

13.02.2018 -

Начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова взяла участь у щотижневій нараді керівників силових структур міста при міському голові м. Бердянська. Одним з питань порядку денного учасники розглянули декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році.

Керівник Бердянського управління звернула увагу присутніх, що метою декларування є не тільки сплата податку на доходи фізичних осіб до бюджету, а й повернення певної суми податку, яку платник сплатив зі своєї заробітної плати упродовж минулого року. Витрати, які включаються до податкової знижки, прописані у Податковому кодексі, зокрема, це плата за навчання, сплата страхових платежів і пенсійних внесків, частина відсотків за користування іпотечним житловим кредитом тощо.

Останній день подачі декларації – 2 травня 2018 року. Сплатити податкове зобов’язання потрібно до 1 серпня 2018 року. А для отримання податкової знижки річну декларацію можна подавати до кінця поточного року.

Оксана Федорова повідомила, що бердянські платники вже направили понад 300 декларацій про майновий стан і доходи. Найчастіше вони звітували про доходи від надання нерухомого майна в оренду – 135 та від отримання спадщини – 83. Також громадяни декларують іноземні доходи, від продажу та оренди майна, від реалізації сільськогосподарської продукції, вирощеної на власних земельних паях, та інші доходи, з яких у 2017 році не був сплачений податок.