Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Підприємцям Пологівщині розповіли про податкові новації 2018 року

31.01.2018 -

Днями для платників Пологівського району представники податкової інспекції провели тематичний семінар, присвячений основним змінам у податковому законодавстві, участь у якому взяли фахівці Пологівської ОДПІ та Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області.

Відкриваючи захід, начальник Пологівської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області Алла Горбатюк зазначила, що з початку року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році", яким внесено зміни до Податкового кодексу України. Вони стосуються як юридичних, так і фізичних осіб.

Начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй ознайомила з основними змінами податку на додану вартість. Також вона звернула увагу, що з 1 січня 2018 року збільшено мінімальну заробітну плату, яка тепер становитиме 3723 гривні на місяць, та прожитковий мінімум для працездатної особи – до 1762 гривень. Відповідно, для підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, збільшується сума сплати єдиного податку.

У ході семінару фахівці служби роз'яснили зміни щодо податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, єдиного податку, ресурсних платежів та плати за землю. Окремо було акцентовано на помилках, які допускаються при заповненні звітності та інших питаннях.

Податківці нагадали, що з 1 січня 2018 року стартувала кампанія декларування майнового стану і доходів, отриманих громадянами у 2017 році. Декларацію слід подати до органів державної фіскальної служби за новою формою за місцем реєстрації. А фізичні особи, які мають намір скористатися правом на податкову знижку, подають декларацію упродовж всього 2018 року.

Присутнім наголосили, що для зручності платників вже кілька років успішно працює сервіс фіскальної служби України "Електронний кабінет платника" за допомогою якого можна не тільки подати всю податкову звітність, не відвідуючи податкову інспекцію, а й перевірити стан розрахунків за всіма видами податків тощо.

– Такі заходи є досить корисними для платників податків. Безкоштовні семінари користуються популярністю. Обрані теми визначаються з таким розрахунком, щоб у платників не виникало проблем під час сплати податків та складання звітності, – підкреслила начальник Пологівської ОДПІ Алла Горбатюк.

Платники отримали відповіді на актуальні запитання та практичні поради щодо застосування податкового законодавства та друковану продукцію з роз'ясненнями, яку підготували фахівці фіскальної служби.