Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Платники Токмацького району скорочують борг зі сплати єдиного внеску

11.01.2018 -

За даними Токмацького управління Головного управління ДФС у Запорізькій області на початок 2018 року борг зі сплати єдиного внеску скорочено на 223,2 тис. грн., або на 20,7%, без урахування боргу платників єдиного внеску, які перебувають у процедурах банкрутства.
Зараз загальна заборгованість зі сплати єдиного внеску по Токмацькому управлінню складає 2 мільйони 632 тисяч гривень, з неї майже 825 тисяч гривень підлягає стягненню, борг банкрутів – 1 мільйон 777 тисяч гривень.

У 2017 році співробітники Токмацького управління проводили систематичні заходи щодо погашення боргу зі сплати єдиного внеску. Зокрема, було направлено 136 вимог боржникам на 2,7 мільйона гривень. Крім того, вимоги про сплату боргу передаються до територіальних відділень державної виконавчої служби.

Протягом 2017 року 211 платників погасили заборгованість з ЄСВ на суму 1,7 мільйона гривень. У тому числі 44 боржника сплатили 821 тисячу гривень завдяки роботі державної виконавчої служби (ДВС).

Також щомісяця проводяться спільні наради районних державних адміністрацій за участю органів податкової служби та ДВС з питань погашення заборгованості з ЄСВ. З початку року у Токмацькій РДА проведено 12 засідань постійно діючої комісії, де заслухали 52 суб’єкти господарювання, деяких неодноразово, з питання погашення заборгованості із заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та погашення заборгованості з єдиного внеску.