Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Мелітопольська податкова інспекція попереджає про активізацію шахраїв

22.11.2017 -

Мелітопольських підприємців знову намагаються ошукати шахраї, які, представляючись співробітниками податкової, пропонують перерахувати кошти.

Так, було зафіксовано дзвінок з номеру телефону: 0661985663 (номери змінюються) з проханням зателефонувати на номер нібито начальника ОДПІ (цього разу було вказано номер – 0957201864) з метою уточнення банківських реквізитів для переведення коштів.

Мелітопольська ОДПІ звертає увагу платників на те, що інспекція діє тільки в межах правового поля та чинного законодавства України. Співробітники інспекції не здійснюють телефонні дзвінки та не розсилають SMS-повідомлення з сумнівними пропозиціями.

Керівництво Мелітопольської ОДПІ наполегливо радить керівникам підприємств та організацій усіх форм власності бути пильними та обачними.

Якщо ви отримали подібний сумнівний дзвінок, просимо негайно повідомити правоохоронні органи або телефонувати до Антикорупційного сервісу ДФС України "Пульс" за телефоном: 0 800 501 007, напрямок "4", а також до управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Запорізькій області за номером телефону: (061) 213-54-58.