Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Нахабство податкових аферистів не знає меж

09.10.2017 -

Податкові шахраї вигадують нові схеми для отримання своєї наживи. Під приціл псевдоподатківців потрапляють вже не тільки підприємці, у яких вони вимагають кошти за "не проведення перевірки", а і керівники місцевих органів самоврядування, державних підприємств та організацій Мелітопольського регіону, яких вони просять надати матеріальну допомогу.

Днями були зафіксовані випадки, коли аферисти телефонували керівникам місцевих органів влади та підприємств з проханням передзвонити на номери, абоненти яких у програмі Viber зареєстровані на прізвища керівників Мелітопольської ОДПІ. Після того, як очільник підприємства телефонував на вказаний номер, йому у програмі Viber надходило повідомлення, що абонент (псевдокерівник Мелітопольської ОДПІ) не може зараз спілкуватись, але він просить перевести кошти на карту «Ощадбанк» на ім’я фізичної особи.

Керівництво Мелітопольської ОДПІ просить представників підприємств та організацій всіх форм власності бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

Якщо ви отримали подібний дзвінок, просимо негайно повідомити правоохоронні органи або телефонувати до Антикорупційного сервісу ДФС України "Пульс" за телефоном: 0 800 501 007, напрямок "4", а також до управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Запорізькій області за номером телефону: (061) 213-54-83.