Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Центр обслуговування Запорізької ОДПІ прийняв з початку року майже 84 тисячі відвідувачів

18.09.2017 -

З початку року платники м. Запоріжжя, яких обслуговує ЦОП Запорізької ОДПІ, отримали 11080 адміністративних послуг.

Серед найбільш запитуваних залишаються послуги з видачі довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету. У 2017 році суб'єктам господарювання було видано понад 4,1 тисячі таких документів, що на 2,5 тисячі більше, ніж у минулому.

Фізичним особам надано 1,8 тисячі послуг з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки.

Також спеціалісти центру оформили 1,6 тисячі книг обліку розрахункових операцій, 322 розрахункові книжки, 668 реєстраторів розрахункових операцій.

За заявами платників надано 863 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 519 платників єдиного податку та 620 книг обліку доходів і витрат.

Окрім надання адміністративних послуг, у ЦОПі можна отримати консультації та інформацію щодо діючої системи оподаткування, адміністрування єдиного соціального внеску, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДФС.

До послуг платників є комп'ютер, який підключений до мережі Інтернет, що дає можливість формувати та передавати звітність в електронному вигляді.