Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Фахівці Центрів обслуговування платників Бердянської ОДПІ та Приморського відділення надали майже 11 тисяч адмінпослуг

14.09.2017 -

За січень-серпень поточного року спеціалісти Центрів обслуговування платників Бердянської ОДПІ та Приморського відділення надали близько 11 тисяч адміністративних послуг.

Аналізуючи показники, начальник Бердянської ОДПІ Оксана Федорова відзначила, що питому вагу – майже 54% займає послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Фізичні особи-платники податків отримали 5,7 тисячі таких послуг.

На другому місці або майже 15% складають послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій (1577), на третьому або 6,2% – з реєстрації платника єдиного податку (656), на четвертому місці – реєстрація книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платниками єдиного податку (653 послуги).

Крім цього, за зверненнями платників було зареєстровано понад 500 розрахункових книжок, видано 411 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, 405 витягів з реєстру платників єдиного податку, а також здійснено перереєстрацію установ (організацій) у Реєстрі неприбуткових установ та організацій 215 суб'єктів господарювання.

Нагадуємо, з повним переліком адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників, можна ознайомитися за посиланням на субсайті Територіальних органів ДФС Запорізької області: http://zp.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda, а також на інформаційних стендах Центрів обслуговування платників.