Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Мелітопольці сплатили за свої автівки майже чверть мільйона

14.09.2017 -

У поточному році 18 мешканцям м. Мелітополь та району необхідно сплатити транспортний податок у загальній сумі майже 390 тисяч гривень. На сьогодні вже 12 із них поповнили місцевий бюджет на 256 тисяч гривень. Про це повідомив начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський.

При цьому він зазначив, що транспортний податок сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Нагадаємо, що відповідно до статті 267 Податкового кодексу України платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні власні легкові автомобілі. Юридичні особи визначають суму цього податку самостійно, а фізичним особам його розраховують податківці за місцем реєстрації платника податку.

Об’єктом оподаткування є автівки, з року випуску яких минуло не більше п'яти років та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового року. У 2017 році це 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Середньоринкова вартість легкових автомобілів визначається Міністерством економічного розвитку і торгівлі України за методикою, затвердженою Кабінето Міністрів України.

Цього року ставка податку залишилася незмінною – 25 тисяч гривень за календарний рік за кожний автомобіль.