Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Бердянські та приморські підприємці-спрощенці спрямували до бюджетів 35 мільйонів гривень єдиного податку

29.06.2017 -

За січень-травень поточного року суб’єкти господарювання Бердянської ОДПІ та Приморського відділення, які обрали спрощену систему оподаткування, поповнили місцевий бюджет на 35 мільйонів гривень. Як підкреслила начальник Бердянської ОДПІ Оксана Федорова, позитивна динаміка надходжень від платників єдиного податку спостерігається упродовж 2017 року. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 10,6 мільйона або на 43 відсотки.

Фізичні особи–підприємці протягом січня-травня 2017 року спрямували до бюджету 22,2 мільйона гривень податку. Від юридичних осіб – "спрощенців" надійшло 5,7 мільйона. Щодо четвертої групи платників податків – юридичних осіб (сільськогосподарські товаровиробники), то ними сплачено до бюджету 7,1 мільйона гривень.

Нагадаємо, що з початку поточного року у законодавстві відбулися зміни, які стосуються платників єдиного податку. Зокрема, встановлено ставки єдиного податку для платників першої групи у відсотках до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового року.

Для платників другої групи залишено діючу прив'язку до розміру мінімальної заробітної плати.

Для платників третьої групи ставки єдиного податку залишаються незмінними: 3% для платників ПДВ і 5% для неплатників ПДВ. Також підвищено на 15 відсотків ставки єдиного податку для платників 4 групи, у 2017 році ставка податку 0,95% (у 2016 році складала 0,81%). Рішеннями місцевих рад ставки можуть бути змінені.