Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Від платників ПДВ Бердянської ОДПІ надходження зросли майже вдвічі

29.06.2017 -

За підсумками січня-травня 2017 року від 431 платника податку на додану вартість, що перебувають на обліку в Бердянській ОДПІ та Приморському відділенні, надійшло понад 68 мільйонів гривень. Як відзначила начальник Бердянської ОДПІ Оксана Федорова, надходження ПДВ перевищили показник аналогічного періоду попереднього року майже на 96 відсотків.

Позитивна динаміка надходжень безпосередньо пов'язана із запровадженням системи електронного адміністрування податку на додану вартість та підвищенням якості його адміністрування.

Звіти в режимі online автоматично опрацьовуються системою на наявність ризиків більш швидко та якісно, аніж це було раніше. Відтак, у разі виявлення потенційних ризиків щодо несплати податків фахівці служби швидше реагують. Завдяки ефективним заходам з детінізації економіки зростання сплати ПДВ фіксується з початку року.

Нагадуємо, Законом України №1797 від 21.12.2016 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні" збільшено терміни реєстрації податкових накладних, а саме – податкові накладні, складені з 1 по 15 календарний день, реєструються до останнього дня календарного місяця; податкові накладні складені з 16 по останній день календарного місяця – до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вони складені.