Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Бердянські та Приморські платники направили на соціальні виплати понад 120 мільйонів гривень ЄСВ

30.05.2017 -

Протягом січня-квітня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 121,4 мільйона гривень. Як повідомила начальник Бердянської ОДПІ Оксана Федорова, це складає 127,3 відсотка від запланованих показників та на 41,7 мільйона або на 52,4 відсотка більше, ніж минулого року.

Зокрема, за підсумками квітня поточного року на соціальні гарантії направлено 33,6 мільйона, додатково надійшло 1,5 мільйона. Порівнюючи з минулорічним квітнем, рівень сплати зріс на 12,4 мільйона або на 72,6 відсотка.

Оксана Федорова звернула увагу, що завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на гідне пенсійне забезпечення та соціальний захист, зокрема, виплати за безробіттям, нещасними випадками чи професійними захворюваннями тощо.

Єдиний внесок автоматично розподіляється за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.