Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Понад 14 тисяч громадян подали декларації до Мелітопольської ОДПІ

24.05.2017 -

Протягом цьогорічної деклараційної кампанії про свої статки, отримані у 2016 році, до Мелітопольської ОДПІ прозвітували 14,2 тисячі громадян, з них більш ніж 4 тисячі – мешканці Мелітопольщини.

Як розповів начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський, загальна сума отриманих доходів становить майже 160 мільйонів гривень, половину з яких задекларовано мешканцями м. Мелітополь та Мелітопольського району.

За даними декларацій громадяни визначили до сплати податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб у сумі 20,4 мільйона, це на 40 відсотків або на 5,9 мільйона більше, ніж у минулому році. Місцеві скарбниці Мелітополя та Мелітопольського району додатково поповняться майже на 9 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Військового збору буде сплачено 13,6 мільйона, тоді як торік ця сума складала близько 2 мільйонів.

Начальник Мелітопольської ОДПІ також повідомив, що 3 особи задекларували за минулий рік дохід у понад мільйон гривень. Порівняно з результатами минулорічної деклараційної кампанії кількість "мільйонерів" не змінилась.